Informations

UKONČENÍ

31. března 2016 v 16:29 | Christee

Zdravím přátelé,

k dnešnímu dni ukončuji tento blog za aktivní. Důvodů je mnoho, jeden z těch je že obtěžování jedné osoby nepřestává a tímto aspoň nebude mít o důvod víc se mi furt srát do života. A druhý důvod je ten že ,,Infinite silence" neboli Nekonečné ticho je i tak trošku neaktuální v mém životě

Tímto se s Vámi loučí Vaše Christee spolu s Ferdíčkem a Mikouškem. Posílám hubana :*

INFINITE SILENCE je v soutěži

12. července 2015 v 17:18 | ∞Christen∞
Zdravím Vás zlatíčka,

jelikož jsou prázdniny a hodně lidí se nudí, tak jako já, tak mě napaslo se přihlásit do soutěže o nejlepší blog, na blogu své kamarádky. Přihlásilo se 16 lidí a soutěž se rozjela dneska [12.7.2015]. Tak pokud se Vám líbí můj blog a rádi sem chodíte tak mě můžete podpořit hlasem na této adrese:


Dotazník

8. května 2015 v 21:19 | ∞Christen∞
Přeji všem krásný večer,

napadlo mě, udělat dotazník kde by byly otázky na tento blog a trochu na mě, abych zjístila, zda jste tu spokojeni a co vše by jste změnili. Byla bych moc ráda, kdyby jste ho vyplňili, nebojte se, já nekoušu, můžete tam psát upřímně co vše si myslíte o tomto blogu nebo o mě :)

Budu se moc těšit na Vaše odpovědi a názory :). Do komentáře pod tento článek můžete klidně napsat že jste ho vyplnili, ať vím kolik lidí se zapojilo, než si to všechno budu číst :)

>> HTTP <<
(prosím čtete i postranní text!)

Planning little house for Ferdinand

26. dubna 2015 v 12:53 | ∞Christen∞

Hi sweets :3

dneska ráno mě napadlo, že bych si doma udělala keramickou hmotu a udělala něco pro Ferdíčka, protože z větviček si to nerisknu. Na zemi to může být pomočené od psů apod.. a ze stromu se mi to brát nechce :D. Takže jsem jukla na strýčka google a podívala se na nějaké návrhy domečků. Samozřejmě bych první zkusila nějaký malý do boxíku. Potom bych zkusila nějaký náročnější který by měl třeba mimo box, aby se měl kde schovat když bude pobíhat po bytě, možná by takhle mohl být častějic pouštěný a na delší dobu :). Přináším Vám zde tedy pár ukázek doplňků které se mi zalíbily :)


Dneska mám v plánu si udělat pořádek v pokoji, protože se tady nahromadilo strašně moc papírů z toho jak jsem se učila. Taky musím ostříhat drápky Ferdíčkovi a uklidit si pod postelí :D. A mohla bych si navrhnout nějaký ten domeček pro Ferdíčka (možná v AutoCadu, ještě uvidím) :) chci to mít úplně přesně a do detajlu tak, jak si to naplánuji :) A pokud to výjde všechno tak jak má tak bych udělala na to návod a hodila to na blog :) (kdyby jsme bydleli u baráku tak použiju dřevo ze zahrady.. ale jelikož nemám tu možnost tak to musím udělat jinak :) ).

Užijte si zbytek víkendu a pozdravujte svoje mazlíčky :).

První Ferdíkovy skoky

15. března 2015 v 10:39 | ∞Christen∞
Tento týden toho bylo vážně moc + ještě plánujeme toho papouška, a počasí není taky nej tak sem pořád unavená + miláček mi přijede až za další týden, má toho v práci moc :/.

Andulku nekupujeme... bude to agapornis... já ho chtěla už kdysi, ale máma mi ho povolila až včera :). Je to nádherný papoušek.

Povinnou četbu čtu jako o závod.. nevím kam dříve skočit. Taky známky mám úžasné :3 vychází mi jenom 2x 2-3 takže krása :3 to ještě dotáhnu :3

No.. nebudu pořád odbíhat.. mám nové fotky Ferdíčka + VIDEO :3. Není to tam moc vidět, ale od včerejška zkouším Ferdu trénovat na skákání, jinak mi stloustne :D

Snad se Vám bude videjko aspoň trošku líbit :) vím že kvalita není nejlepší, za to se moc omlouvám :(


Přeji krásný zbytek víkendu :3 a hezký vstup do dalšího týdne :)
 
 

Reklama